Головна Мій профіль Реєстрація Вихід Вхід
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Субота
20.04.2024
03:07
Шировецький НВК
сайт вчителя географії

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Хотинський піснецв
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

1. Держава забезпечує педагогічним і науково-педагогічним працівникам:

належні умови праці та медичне обслуговування;

оплату підвищення кваліфікації;

правовий, соціальний, професійний захист;

диференціацію посадових окладів (ставок заробітної плати) відповідно до кваліфікаційних категорій, встановлення підвищених посадових окладів (ставок заробітної плати) за педагогічні звання, надбавок за почесні звання, доплат за наукові ступені та вчені звання;

... Читати далі »

Переглядів: 555 | Додав: vics67 | Дата: 05.01.2018 | Коментарі (2)

У 2018 році багато офіційних вихідних, які можна присвятити відпочинку
У наступному, 2018 році, на українців чекає одинадцять офіційних свят. 

1 січня – Новий рік

7 січня – Різдво Христове за юліанським календарем

8 березня – Міжнародний жіночий день

8 квітня – Воскресіння Господнє, Великдень

1 травня – День міжнародної солідарності трудящих

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27 травня – Трійця

28 червня – День Конституції України

24 серпня – День незалежності Украї ... Читати далі »

Переглядів: 728 | Додав: vics67 | Дата: 28.12.2017 | Коментарі (6)

Що саме змінює новий закон про освіту для педагогів?

Нові відносини між вчителем і директором

З прийняттям закону саме директор буде приймати на роботу вчителя – а не відповідне управління освіти. Звільняти з посади буде теж директор.

Управління освіти також не братимуть участі в розробці та реалізації варіативної складової навчальної програми, не контролюватимуть додержання законів та обов’язкове виконання Держстандарту та не втручатимуться у формування педагогічного навантаження вчителя чи вчительки – усе це тепер відбуватиметься на рівні школи.

Атестація вчителів (раз на 5 років) наразі залишається без змін.

Поки МОН не затвердить нове Положення про атестацію педагогічних працівників, присвювати вищу категорію т ... Читати далі »

Переглядів: 733 | Додав: vics67 | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (37)

Ухвалений Верховною Радою 5 вересня Закон «Про освіту» започатковує масштабні реформи у галузі, яка досі мало змінилася з радянських часів. Власне, і чинний закон про освіту ухвалювали ще в радянські часи – навесні 1991. Відтоді він зазнав безліч змін.

Робота над новим законом тривала понад три роки, а голосування за нього об’єднало всі парламентські партії, крім Опоблоку й «Свободи». Рішення Ради публічно підтримав і президент Порошенко, а отже закон, швидше за все, буде підписаний і набуде чинності. Отже, які зміни відбудуться в освіті? Про це читайте у матеріалі порталу Тексти.

1. Не просто знання, а вміння

... Читати далі »

Переглядів: 440 | Додав: vics67 | Дата: 16.11.2017 | Коментарі (0)

Воду в жодній річці України не можна назвати кришталево чистою
Розібравшись із даними щодо рівня забрудненості великих річок і водойм країни, видання "Слово і Діло" з'ясувало, що воду в жодній річці України не можна назвати кришталево чистою – в кращому разі вода буде відносно чистою.

При цьому в трьох наших річках у 2017 році вода була сильно брудніша типового для країни рівня «помірно забрудненої»: найгірші показники були в двох річках басейну Приазов'я – Кальміусі та Кальчику, на берегах яких розташувався антилідер екологічного списку України – Маріуполь.

З початку року в цих двох річках спостереження зафіксували понад 27 випадків масштабного забруднення вод сполуками мангану, м ... Читати далі »

Переглядів: 475 | Додав: vics67 | Дата: 04.10.2017 | Коментарі (0)

Тестування триватимуть до 16 червня


23 травня 2017 року стартує основна сесія зовнішнього незалежного тестування. 

Проблеми з допуском до пункту тестування можуть виникнути, якщо відсутній один із таких документів: сертификат ЗНО, документ, що засвідчує особу та запрошення-перепустка.

Якщо учасник кардинально змінив зовнішність, наприклад, перефарбував волосся з білого у чорний колір і його важко впізнати на фото в документі, то його можуть не допустити до проходження зовнішнього незалежного тестування.

Допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього незалежного оцінювання. Будь-яке запізнення унеможл ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: vics67 | Дата: 22.05.2017 | Коментарі (0)

 

4 грудня 2016 року на засіданні Кабінету Міністрів представили Політичну пропозицію «Нова українська школа». Цей документ — стратегія реформування середньої освіти до 2029 року. Національна Рада реформ підтримала концепцію «Нової української школи» та рекомендувала парламенту прискорити розгляд у другому читанні закону «Про освіту». Що це змінить – у матеріалі Громадського.

Дитина — індивідуальність

Нова школа буде співпрацювати з позашкільними закладами освіти, враховувати індивідуальні здібності дитини.

В інтерв’ю Громадському міністр освіти та науки України Лілія Гриневич розповіла:

«Ми хочемо перейти від школи, яка напихає дітей знаннями, які дуже швидко застарівають, до школи компетентностей& ... Читати далі »

Переглядів: 364 | Додав: vics67 | Дата: 23.04.2017 | Коментарі (0)

Великдень - найбільше православне свято, яке символізує торжество віри, перемогу над гріхом та смертю, початок нового життя. Цей день має багаті традиції і символи
З Великоднем пов'язана значна кількість народних повір'їв, прикмет і обрядів. Одна із таких традицій - це фарбування яєць. 

Яйце - давній символ, який існував ще задовго до християнства. Якщо вірити міфам, то весь світ народився з яйця. Окрім того, яйце - це символ сонця, родючості та життя.

Крашанки - це яйця, які фарбують лише в один колір. В християнстві особливе значення має червона крашанка – вона символізує кров, яку пролив Ісус за гріхи людей.

Існує безліч легенд, звідки взялися крашанки. Якщо вірити одній із них, Марія Магдалина прийшла до імператора Тиберія, аби сказати, що Ісус Христос воскрес. До імператора було заборонено п ... Читати далі »

Переглядів: 330 | Додав: vics67 | Дата: 11.04.2017 | Коментарі (0)

Міністерство освіти пропонує впровадити інтегровані профільні предмети в 10-11 класах. Відповідна новація міститься у проекті типового навчального плану для старшої школи, що оприлюднений відомством для громадського обговорення.

Зокрема, у разі ухвалення документа в український старшій школі з’являться інтегровані предмети «Література», «Історія», «Людина і суспільство» та «Математика».

У Міністерстві освіти необхідність інтеграції предметів обґрунтовують тим, що у старшій школі дитина має обов’язково отримати цілісну картину світу.

«Саме тому, навіть якщо школа обирає для поглибленого вивчення гуманітарні предмети, загальні знання з біології, географії, астрономії, екології, фізики та хімії вона отримує в рамках інтегрованого предмета «Людина і прир ... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: vics67 | Дата: 23.02.2017 | Коментарі (0)

..

                                                     

 

Анонімне тестування охопить базові дисципліни
Директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Оксана Палійчук повідомила, що з метою покращення результатів зовнішнього незалежного оцінювання учнів цьогоріч для покращення якості курсів підвищення кваліфікації, котрі проходять вчителі, та з метою вдосконалення методичної роботи педагога вони складатимуть незалежне анонімне тестування у формі ЗНО з базових дисциплін.

За повідомленням прес-с ... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: vics67 | Дата: 07.02.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 »
Погода
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту

Моя школа

Хотинська школа № 1

Методичний кабінет

Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

Управління освіти, молоді та спорту

Сайт військового керівника школи

Сайт вчителя історії

Вчителя географії Грозинецького НВК

Вверх
 Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz